Kezdőlap > Optikai Media Converter 10/100Mbps RJ45 Egyetlen Mód Kétoldalas 1310nm Rost SC port Átalakító 2KM

Optikai Media Converter 10/100Mbps RJ45 Egyetlen Mód Kétoldalas 1310nm Rost SC port Átalakító 2KM

Ft5 889

  • Átviteli távolság: 2km
  • Anyag: mentális
  • Márka Név: jyttek
  • Max. Adatátviteli Sebesség: 10/100M
  • teljesítmény: Külső táp
  • csatlakozó: SC
  • Modell Száma: HTB-1100-as években-2km
  • mód: Singlemode
  • Hullámhossz: 1310nm
  • rost: Duplex
  • Csomag Súlya: 0.4kg (0.88lb.)
  • Csomag Méret: 25cm x 15cm x 7cm (9.84in x 5.91in x 2.76in)
  • Készülék Típus: darab

Termék Leírás:

10/100M adaptív fast Ethernet optikai adó-vevő.

Hogy képes elérni a twodifferent sodrott érpárú kábel, optikai átviteli közeg, az átalakulás, relaybase - TX, 10/100 100 base - FX két különböző hálózati szegmensek képes kielégíteni a longdistance, nagy sebességgel, nagy sávszélesség, gyors Ethernet munkacsoport a felhasználók igényeinek.

Termék paraméterek:

Kövesse az IEEE 802.3, IEEE 802.3 u s 100Base-FX szabványok

Szabványos RJ45 felület két SC optikai felület

LED: Power,FDX/Col,FX link/Act,TX Link/Act,Fx-100,TX 100.

Duplex Mód:Teljes vagy Fél Duplex Módban

Adatátviteli sebesség: 10/100Mbps adatátviteli sebesség

Energiaszükséglet: AC 100-240V 50/60HZ DC 5V/2AAmbient

Hőmérséklet: 0 70 fokos

Páratartalom: 5% - ról 90% - os

Méretek:40*100*140mm

Kábel:UTP:Macska.5 UTP Kábel

Rost Singlemode:9/125um

Részletek: Rost Típusú Egyetlen-modeDuplex SC száloptikás felület typeWavelength 1310nm Átviteli távolság 25KmMin TX PWR:-17.0 dBmMax TX PWR: -8.0 dBmSensitivity:-31.0 dBmLink Költségvetés:14.0 km

LED Leírás: LED Szín Funkció FX-100 Zöld Világít, amikor a 100Base-FX művelet FX Link/ACT Zöld Világít, amikor optikai kábeles kapcsolat a távoli készülék jó. Bliks ha bármilyen FX forgalom jelenlegi Hatalom Zöld Világít, amikor a +5V tápfeszültség rendelkezésre áll FDX/Col Zöld Világít, amikor teljes duplex üzemmód engedélyezve van-e. Villog, ha ütközés van jelen TX 100 Zöld Világít, amikor 100Base-TX kábel művelet TX Link/ACT Zöld Világít, amikor a TP kábel kapcsolat távoli készülék jó. Villog, ha olyan forgalom van jelen

Közlekedés:

1. Vállaljuk a szállítás hétfőtől péntekig. A hajózás magában foglalja a csomagolás, illetve kezelési díjat.

2. Ez körülbelül 30-40 nap (USA, CA, AU). Más országok 40-60 munkanapon belül, a pontos szállítási idő függ a postai folyamat.

3. Ha nem kapja meg a nyertes elem (ek) követő 30 munkanapon belül, akkor kérjük, hagyj üzenetet vagy E-mail-ben keressen minket, mi mindent megteszünk, hogy megoldja a problémákat veled.

Visszajelzés:

1. Automatikusan hagyja a pozitív visszajelzést, hogy minden vevő a tranzakciók lebonyolításához.

2. Fenntartjuk magas színvonalú törekvés a 100% az ügyfél elégedettségi! Visszajelzés nagyon fontos számunkra.

3. A jó kommunikáció képes megoldani minden problémát, ha bármilyen kérdése van, kérjük lépjen velünk kapcsolatba, mi azonnal megoldani a problémákat tapasztal

Fizetés:

1.elfogadjuk, Alipay Vagyunk elfogadni keresztül, biztonságos fizetési processzor Letéti.

2.A fizetés biztonságos fizetési processzor Letéti.

3.Ha nem kivétel után azonnal zárja be,kérem, várjon néhány percig, majd próbálja meg újra Kifizetések kell kitölteni, 3 napon belül

4.Csak a hajó Alipress megerősítette címét.

Vissza:

1.Arra törekszünk, hogy 100% - os elégedettségi.

2.Garantáljuk, hogy az elem vásárlás a tétel már itt leírt ,illetve a feltétel leírt.

3.Amennyiben a tétel nem érkezik meg nem leírtak szerint, akkor kérjük lépjen velünk kapcsolatba, hogy visszatérjen az elem csere.

4.Vissza nem fogadható el más okból.

5.Kérlek jelentkezz 3 napon belül vissza minket követő 7 napon belül a beérkezett időpontja a csere.

Címkék: média konverter, optikai média konverter, rost sc, Olcsó media converter, Magas Minőségű optikai média konverter, Kína rost sc Szállítók.

Kapcsolódó termékek: